Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - gracze robią nowy Raid w 12 osób

Destiny 2 – gracze robią nowy Raid w 12 osób

Jeżeli nie możecie poradzić sobie z nowym Raidem Destiny 2 w sześć osób, może podwojenie drużyny rozwiąże wasze problemy.

Glitche to w większości gier multiplayer bardzo trudny temat. Potrafią całkowicie rujnować rozgrywkę albo dać graczom narzędzia do oszukiwania, exploitowania mechanik na własną korzyść. Destiny 2 znane jest z tych mniej szkodliwych, bardziej zabawnych błędów.

Zobacz: Monster Hunter Rise trafi także na PC

Na listę tego typu glitchy można śmiało wpisać 12-man Raid. Pomysł ten krążył już po społeczności od jakiegoś czasu i teraz ponownie pojawił się na szczycie oficjalnego subreddita.

Normalnie na nowy Raid wejść może maksymalnie sześć osób. Widzieliśmy już oczywiście Gladda zabijającego ostatniego bossa z zaledwie jednym znajomym, ale większość graczy stawia na pełne party. Ostatnio znaleziono również sposób, żeby podwoić tę liczbę i Raid robić aż w 12 osób. Jest to bez wątpienia ciekawe doświadczenie dla weteranów, którzy przyzwyczaili się do dotychczasowej formy Raidów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię