Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - klan przeszedł nowy Raid bez użycia broni

Destiny 2 – klan przeszedł nowy Raid bez użycia broni

Premiera Deep Stone Crypt w Destiny 2 już za nami. Gracze nauczyli się już nowej aktywności i szukają teraz alternatywnych sposobów na jej przejście.

Wśród społeczności, już kilka godzin po skończonym Raidzie, pojawiły się głosy, że Deep Stone Crypt może być nieco zbyt prosty na standardy Destiny 2. Gracze postanowili więc sami sobie podnieść nieco poprzeczkę.

Zobacz: PlayStation 5 nagrywa gracza w momencie zdobycia Trofeum

Efektem tych starań jest najnowszy materiał na kanale YouTube CommanderCuesty. Razem ze swoim klanem przeszedł on nowy Raid, nie używając żadnych broni. Do zabijania przeciwników używali wyłącznie klasowych umiejętności, superów oraz granatów.

Strategia na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenie zbyt skomplikowanej. Jest jednak trudna w egzekucji. Większość graczy na Raid przyszła Stormcaller Warlockiem z umiejętnością Chaos Reach. Granaty i super zostawiano na zadawanie obrażeń bossowi, a do zabijania pozostałych przeciwników używano głównie ataku melee.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię