Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: rozszerzenie The Witch Queen zaliczy gigantyczne opóźnienie

Destiny 2: rozszerzenie The Witch Queen zaliczy gigantyczne opóźnienie

Nie tylko Cyberpunk 2077 ma pecha do opóźnień aktualizacji. Bungie ogłosiło, że kolejne rozszerzenie do Destiny 2 – The Witch Queen – będzie miało gigantyczną obsuwę.

Bungie podzieliło się tą smutną informacją z fanami we wpisie na blogu. The Witch Queen – które pierwotnie miało się ukazać latem 2020 – zostało przesunięte dopiero na 2022. The Witch Queen miało być drugim dużym rozszerzeniem, po Beyond Light, które zadebiutowało całkiem niedawno. 

Destiny 2

W kolejce po The Witch Queen czeka jeszcze jedno rozszerzenie – Lightfall. Na temat jego losów póki co Bungie nie zdradza żadnych informacji. Ale jest też jeszcze jedna, tym razem dobra wiadomość – twórcy gry zapowiedzieli, że aby w pełni domknąć całą sagę Destiny, potrzebują jeszcze jednego, wcześniej niezapowiedzianego dodatku.

Jako główny powód decyzji o przesunięciu premiery The Witch Queen, Bungie przedstawiło troskę o zdrowie zespołu deweloperskiego. Podobno długo rozważano różne opcje i zdecydowano się na takie właśnie rozwiązanie, ponieważ wcześniejszy tryb pracy “nie był idealny”. Oprócz tego, The Witch Queen – jako ważny element całej sagi – powinien zostać należycie przygotowany, stąd konieczność dania twórcom dodatkowego czasu.

Studio pracujące nad Destiny 2 wyznaczyło sobie też cele na 2021 – utrzymanie poczucia świeżości w broniach i przedmiotach, przedefiniowanie wizji co do PvP, dodanie Crossplay i implementacje transmogryfikacji – możliwości zmiany wyglądu ekwipunku bez zmian statystyk, ważną przede wszystkim dla tych, którzy patrzą nie tylko na statystyki itemów, ale także na ogólny wygląd swojej postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię