Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: The Witch Queen otrzymało ostatni trailer przed premierą

Destiny 2: The Witch Queen otrzymało ostatni trailer przed premierą

Destiny 2: The Witch Queen zadebiutuje 22 lutego. Z tej okazji Bungie podkręca zainteresowanie, rzucając kolejny zwiastun.

Prawdopodobnie ostatni zwiastun The Witch Queen przed premierą przedstawia Savathȗn, która okradła Strażników z najcenniejszego zasobu – Światła. Tym samym to jej żołnierze stali się nieśmiertelni, co oczywiście bardzo nie podoba się Strażnikom.

Destiny 2: The Witch Queen – zwiastun:

Jak podaje opis na Youtube: “Świat Savathûn, pokręcona kraina zepsucia i splendoru, staje się zakładnikiem delikatnej równowagi i przerażającej mocy. Szukaj prawdy i naucz się, że w tym miejscu tajemnica ma swój dom zarówno w Mroku jak i Świetle.”

Zobacz: Sony kupuje Bungie za 3,6 miliarda dolarów

Czyli standardowy opis nowych przygód Destiny 2, w którym mocny akcent będą miały nowe moce. Jednak zaskoczenie pojawia się w momencie gdy widzimy Savathûn, trzymającą coś, co przypomina wielkiego robala. To prawdopodobnie efekt nowej misji Exorcism, która pojawiła się w grze wczoraj, wraz z cotygodniowym resetem, zamykając narrację aktualnego sezonu. W misji tej królowa Mara Sov planuje odebrać Savathûnowi pasożyta, który zapewnia jej moce. Oczywiście nic tutaj nie pójdzie gładko…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię