Strona głównaWiadomościDevil May Cry HD Collection od Capcom na PC w rodzielczości 4K...

Devil May Cry HD Collection od Capcom na PC w rodzielczości 4K już w marcu

Jakiś czas temu Capcom zapowiedział wydanie Devil May Cry HD Collection. Słowo się rzekło, DmC u płota. Na początek dostaliśmy trailel, który zaprezentuje nam zawartość tego remastera.

Poniżej trailer:

[you tube=sXL70O_Sbpg]

Devil May Cry HD Collection został wydany w 2012 na Xbox 360 i PS3. Nowy DMC to także kilka nowych usprawnień np. wersja PC będzie obsługiwała rozdzielczości 4K oraz wyższe. Kolekcja zawiera trzy pierwsze części gry z tej serii:

Devil May Cry (2001) – To właśnie ta część wszystko rozpoczęła, główny bohater Dante idealnie wpasował się w nastrój i tempo gry dającej poczucie izolacji podczas eksploracji świata oraz mnóstwo satysfakcji podczas morderczych walk z bossami.

Devil May Cry 2 (2003) – Akcja rozgrywa się po wydarzeniach pierwszej części. Sequel zyskał bardziej kinowy wygląd oraz styl walki. Poprawione również zostało zachowanie kamery, dzięki czemu animacje stały się bardziej naturalne i płynne. Dodatkowo podczas gry mamy możliwość odblokowania Trish, która posiada unikatową broń i zestaw ruchów.

Devil May Cry 3: Edycja specjalna (2006) – Prequel skupiający się na postaci naszego ulubionego łowcy demonów (tym razem to nie Geralt). Trzecia część jest najbardziej lubiana przez fanów serii, głownie ze względu na dodanie różnych stylów walki, które zmieniają sposób w jaki możesz zabijać demony. Ponadto każda misja umożliwia modyfikację styli walki i ich udoskonalanie. To także w tej części zostało rzucone światło na relacje Dantego z jego bratem bliźniakiem Vergilem, który jest postacią do odblokowania i posiada swój własny zestaw unikatowych broni i ruchów.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji grać w starsze części to niedługo będzie ku temu okazja. Od 27 lutego, Capcom daje graczom szansę wypróbowania oryginalnego Devil May Cry za darmo na PC. Grę będzie mógł pobrać każdy posiadacz konta Twich Prime. Nie ma informacji czy zostanie udostępniona wersja HD czy zwykła. Tak czy siak darmowa gra to darmowa gra.

A pełne wydanie Devil May Cry HD Collection pojawi się na PC, XO i PS4 już 13 marca.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię