Strona głównaGryAktualnościDeweloperzy Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostali zwolnieni

Deweloperzy Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zostali zwolnieni

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat zmiany studia pracującego nad Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Teraz okazuje się, że ekipa ze studia Hardsuit Labs pracująca nad grą w całości została zwolniona.

Pracownicy Hardsuit Labs pracujący nad Bloodlines 2 zostali zwolnieniu. Wielu z nich straciło pracę z dnia na dzień. Do sytuacji doszło w zaledwie tydzień po tym jak Paradox wycofał się z produkcji gry przez Hardsuit i przeniósł premierę na czas bliżej nieokreślony.

Informacje o masowym zwolnieni pochodzą od jednego z deweloperów dotkniętych redukcją. Co ciekawe, Hardsuit Labs nie potwierdziło zwolnień i nie wiadomo ilu pracowników straciło pracę.

Zobacz: PlayStation oficjalnie zapowiada VR na PS5

Bloodlines 2 powstaje w wielkich bólach, w sierpniu 2020 ogłoszono zmiany organizacyjne w projekcie i zwolniono scenarzystę projektu i dyrektora kreatywnego. Niedługo potem potwierdzono, że Cara Ellison opuściła projekt.

W zeszłym tygodniu Paradox powiedział, że podpisał nowe studio, aby przejąć obowiązki związane z rozwojem gry, chociaż Bloodlines 2 nie pojawi się już w 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię