Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – pojawił się nowy gameplay Barbarzyńcą

Diablo 4 – pojawił się nowy gameplay Barbarzyńcą

Na YouTubie pojawił się nowy gameplay z Diablo 4. Tym razem na 20-minutowym filmie możemy zobaczyć, jak prezentuje się klasa Barbarzyńcy.

Diablo 4 to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wśród miłośników produkcji z gatunku RPG i hack’n’slash. Poprzednia odsłona, chociaż cieszy się sporą popularnością, została przyjęta wśród fanów w sposób umiarkowany. Nie wszystkim spodobała się bardziej kolorowa stylistyka. Poza tym trójka trafiła do nas już w maju 2012 roku, więc ponad 8 lat temu. Nic dziwnego, że gracze już nie mogą doczekać się kolejnej odsłony.

Diablo 4: 20-minutowy gameplay

Ta została oficjalnie zapowiedziana w zeszłym roku, w trakcie BlizzCon 2019. Wtedy też Blizzard zaprezentował oficjalny trailer, a także krótkie fragmenty gameplayu. Jednak wciąż nie wiemy, kiedy Diablo 4 zadebiutuje. Najnowsze materiały również tego nie zdradzają, ale przynajmniej możemy zobaczyć jak na ten moment prezentuje się rozgrywka. Na 20-minutowym materiale możemy podziwiać klasę Barbarzyńcy, w tym jego umiejętności, a także bronie. Widać, że Blizzard posłuchał fanów, bo gra jest zdecydowanie bardziej mroczna i krwawa.

Jak już wspominałem wcześniej – wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery Diablo 4. Jest spore prawdopodobieństwo, że Blizzard chciał ją ujawnić na tegorocznym BlizzConie, ale już wiemy, że ten nie dojdzie do skutku, a przynajmniej w tradycyjnej formie. Impreza w całości odbędzie się w wersji online, a do normalności wszystko ma wrócić w 2021 roku. Oczywiście wiele zależy od dalszego przebiegu pandemii koronawirusa, ale do listopada przyszłego roku wszystko powinno już wrócić do normy.

Kiedy premiera?

Warto też przypomnieć, że według niedawnych plotek prace nad Diablo 4 są dużo bardziej zaawansowane niż mogłoby nam się wydawać i oficjalna premiera lub chociaż wypuszczenie wersji beta miałoby się odbyć już w przyszłym roku. Ale to tylko plotki, które w żaden sposób nie zostały potwierdzone przez twórców. Lepiej poczekać na oficjalne informacje. Wiemy natomiast, że trwają pracę nad serialami w świecie Diablo oraz Overwatch. Niestety, ich data premiery również pozostaje tajemnicą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię