Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – Blizzard eksperymentuje z nietypowymi trybami PvP

Diablo 4 – Blizzard eksperymentuje z nietypowymi trybami PvP

Do Diablo 4 powróci tryb PVP, którego zabrakło w trzeciej odsłonie serii. Tym razem jednak Blizzard nie chce wprowadzać standardowego PvP i obecnie prowadzi eksperymenty na temat jego różnych wariacji.

Według informacji jakich udzielił jeden z założycieli Blizzard – Allen Adham, deweloperzy pracują obecnie nad różnymi wariantami trybu PvP. Adham podczas wywiadu z serwisem Edge przyznał, że Blizzard od dłuższego czasu pracuje nad tym trybem w Diablo IV. Obecnie prototypowane są ciekawe i inne niż znane do tej pory formy tego trybu rozgrywki. Niestety poza enigmatycznymi zapowiedziami nie zdradza on więcej szczegółów w temacie.

Zobacz: Diablo IV – sterowanie, rozwój postaci i co po zakończeniu fabuły?

Adham zdradził również, że otwarty świat Diablo 4 ma być znacznie większy od tego ukazanego w poprzednich odsłonach serii. Czwarta część ma pozostać wierna temu co znamy z poprzednich produkcji jednak ma zdecydowanie pchnąć uniwersum do przodu.

Zobacz: Na Remaster Diablo II nie ma szans. Twórcy nie mają kopii zapasowych kodu

Diablo IV nie ma na razie wyznaczonej daty premiery. Grywalna wersja została zaprezentowana podczas tegorocznego BlizzCon jednak do kompletnego zakończenia produkcji pozostało jeszcze wiele do zrobienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEdge
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię