Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – Nekromanta do przebudowy

Diablo 4 – Nekromanta do przebudowy

Po testach beta Diablo 4 w sieci pojawiło się dużo krytyki pod adresem nekromanty. Zmiany w drzewku umiejętności postaci nie przypadły graczom kompletnie do gustu.

Gracze mają możliwość wziąć udział w nowej fazie testów beta Diablo 4, aby sprawdzić zmiany jakie zostały wprowadzone w grze. Najnowsze poprawki jednak nie przypadły wszystkim do gustu. Dotyczy to głównie nekromanty.

Jeszcze w kwietniu Blizzard zapowiadał, że wprowadzi sporo zmian w balansie rozgrywki. Najwięcej zmian dotyczyło właśnie nekromanty, który wcześniej był zdecydowanie najmocniejszą z klas. Jednak teraz Blizzard przesadził w drugą stronę i sprawił, że postać jest niegrywalna.

Gracze na Reddit skarżą się, że praktycznie co chwilę muszę przywoływać nowych ożywieńców. Fani skarżą się na wytrzymałość oraz obrażenie zadawane przez przyzwane szkielety.

Pozostaje mieć nadzieję, że Blizzard weźmie sobie do serca głosy graczy i poprawi postać odpowiednią ją balansując. Premiera Diablo 4 zaplanowana jest na 6 czerwca na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series.

Wczoraj zaczęły się testy beta i potrwają do jutra do godziny 21:00, więc jeżeli nie mieliście okazji jeszcze pograć, to możecie robić to teraz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię