Strona głównaWiadomościAkcesoriaDiablo Chairs prezentuje X-EYE 2.0 – nowe podejście do foteli gamingowych

Diablo Chairs prezentuje X-EYE 2.0 – nowe podejście do foteli gamingowych

Znany producent foteli gamingowych Diablo Chairs wprowadziło właśnie na rynek nowy model X-EYE 2.0. Fotel klasy premium wyposażone w ergonomiczne rozwiązania przeznaczone jest nie tylko dla graczy, ale także do biur.

Nowy model fotela X-EYE 2.0 docenią przede wszystkim gracze, którzy swoje stanowisko wykorzystują nie tylko do zabawy, ale również codziennej pracy. Nowy fotel pełnymi garściami czerpie z zasad wielozadaniowości. Tak jak biurko komputerowe wykorzystujemy do różnych zadań tak i fotel powinien dopasowywać się do aktualnych potrzeb. Dzięki czemu w ciągu dnia jest idealnym ergonomicznym fotelem biurowym zapewniającym wsparcie dla prawidłowej postawy a po pracy staje się nieodzownym towarzyszem gamingu zapewniając komfort  na najwyższym poziomie.

Fotel w technologii full mould

X-EYE 2.0 według opisu producenta to pierwszy model w ofercie Diablo Chairs, który wykorzystuje tzw. technologię full mould. Oznacza to, że cała konstrukcja fotela została stworzona przez wtryskiwanie materiału do formy, co pozwoliło na uzyskanie jednolitej i precyzyjnej struktury. Jak podkreśla Mateusz Niżuk z Diablo Chairs:

Dzięki temu fotel cechuje się wyjątkową trwałością, stabilnością i estetyką, eliminując wszelkie słabe punkty wynikające z łączenia elementów. Zastosowanie tej technologii gwarantuje także wyższy komfort użytkowania.

X-EYE 2.0 zapewnia 3 funkcje ergonomiczne, na które składa się wsparcie odcinka lędźwiowego zapewnione przez ProSipine Support. System ten dostosowuje się indywidualnie do kręgosłupa zapewniając optymalne podparcie pleców. Magnetyczny zagłówek z pianki pamięciowej dopasowuje się do kształtu głowy zwiększając wygodę użytkownika. Podłokietniki Armtech Wuatro Premium zapewniają regulację w czterech kierunkach. Metalowa rama oraz miękkie nakładki sprawiają, że całość zapewnia nie tylko wygodę, ale również prezentuje się wyśmienicie.

X-EYE 2.0 to coś więcej niż tradycyjny fotel gamingowy. Kolorystyczne połączenie czerni i czekoladowego brązu sprawiają, że X-EYE 2.0 doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych biurach, jak i domowych przestrzeniach. Nietuzinkowa bryła fotela została pokryta wysokiej jakości tkaniną produkcji ELASTRON z kolekcji SoftTouch. Wytrzymały materiał odporny na mechacenie jest również łatwy w czyszczeniu. Oddychająca tkanina zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnego korzystania. Czałość dopełnia metalowa czarna podstawa. Dzięki temu model ten sprawdza się nie tylko w pokoju gracza ale także w biurze.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię