Strona głównaWiadomościDisguised Toast oficjalnie powrócił na Twitcha

Disguised Toast oficjalnie powrócił na Twitcha

Po latach spędzonych na Facebook Gaming umowa popularnego streamera dobiegła końca. Wrócił stary, dobry Disguised Toast.

Ostatnie dwa lata Disguised Toast spędził, streamując na Facebooku. Niejednokrotnie wspominał, jak cieszy go luźna atmosfera na tej platformie i brak większej konkurencji. Nie przejmował się statystykami, mógł cieszyć się streamingiem.

Zobacz: Serious Sam 4 trafi na PS5. Gra otrzymała niemiecką klasyfikację wiekową

Umowa z Facebookiem Toasta niedawno dobiegła końca i fani zaczęli spekulować, gdzie tym razem zagości znany streamer. Odpowiedź pojawiła się wczoraj wieczorem, kiedy Toast zapowiedział powrót na Twitcha i rozpoczął swój pierwszy live.

Dla wielu widzów tej platformy nie jest to większe zaskoczenie. Toast ma wielu przyjaciół na Twitchu i regularnie pojawiał się na ich transmisjach. Sam podczas umowy z Facebookiem streamował na Twitchu. Często zaczynał swój content na Twitchu, nie grał w tam żadne gry, żeby nie łamać umowy z Facebookiem i dopiero później zmieniał platformę. Historia Toasta z Twitchem jest bardzo długa i nic dziwnego, że wrócił tam, gdzie rozpoczynał swoją karierę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię