Strona głównaGryDishonored – Definitive Edition i Eximius: Seize the Frontline za darmo

Dishonored – Definitive Edition i Eximius: Seize the Frontline za darmo

To już ostatni dzień świątecznej akcji Epic Games Store. Tym razem do zdobycia za darmo dwa tytuły Dishonored – Definitive Edition i Eximius: Seize the Frontline.

Dishonored – Definitive Edition – ostateczna wersja Dishonored zawierająca wszystkie dodatki Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches i Void Walker’s Arsenal.

Dishonored to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez Arkane Studios, zdobywcę tytułu Studio of the Year 2012 przyznawanego przez Edge Online. Wcielisz się w niej we władającego nadprzyrodzonymi zdolnościami asasyna pałającego żądzą zemsty. Elastyczny system walki w Dishonored pozwala na kreatywne eliminowanie wrogów przy użyciu nadprzyrodzonych umiejętności, broni i osobliwych gadżetów. Ścigaj wrogów, skrywając się w mroku lub staw im czoła w bezpośredniej, bezwzględnej walce z bronią w ręku. To, jak potoczą się poszczególne misje zależy od podejmowanych przez Ciebie wyborów.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Eximius: Seize the Frontline

EXIMIUS to gra stanowiąca mieszankę gatunków FPS/RTS, która kładzie nacisk na walkę zespołową. Gra oferuje system zaciekłych walk zespołów pięcioosobowych — w każdym z nich znajduje się czterech oficerów oraz jeden dowódca.

Aby dodać ją do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ

Obie gry dostępne są za darmo do przyszłego czwartku do godziny 17:00. Wtedy to będziemy mogli zgarnąć za darmo Shadow Tactics – Aiko’s Choice oraz Kerbal Space Program

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię