Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney otworzy Hotel w stylu Star Wars

Disney otworzy Hotel w stylu Star Wars

Bez wątpienia Disney wie jak zarabiać na swoich produkcjach również poza kinem. Disneylandy już były teraz przyszedł czas na hotel Star Wars: Galactic Starcrusier inspirowany Gwiezdnymi Wojnami.

Galactic Starcrusier to luksusowy hotel Disneya urządzony i wybudowany w stylu Gwiezdnych Wojen. Ośrodek ma zostać otwarty w 2021 roku. W ramach dwudniowego pobytu na gości czeka podróż gwarantująca przeżycia rodem z filmów sci-fi. Goście będą mogli doświadczyć przez 24 godziny na dobę specjalnego narracyjnego doświadczenia, którego w żaden sposób nie można zaliczyć do normalnego pobytu w hotelu.

Zobacz: Apex Legends – do zgarnięcia darmowy skin inspirowany Star Wars: Fallen Order

Odwiedzający najpierw trafią do portu kosmicznego by za chwilę podróżować z prędkością światła w kierunku swojego miejsca docelowego. Hotel powstaje w Orlando na Florydzie naprzeciwko Star Wars: Galaxy’s Edge, które zostało otwarte pod koniec maja tego roku. Na razie można odwiedzić Batuu, stworzyć własnego droida oraz miecz świetlny. Można także spróbować drinków oraz jedzenia inspirowanego Gwiezdnymi Wojami w tym niebieskie mleko.

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – mod zmieniający Cala w Jokera

Na rezerwacje miejsc jeszcze jest za wcześnie, można natomiast zapisać się do newslettera hotelu. Na razie nie wiadomo ile taka „impreza” będzie kosztowała.

Chcielibyście pomieszkać w takim hotelu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię