Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney+ szykuje się na debiut w Polsce latem

Disney+ szykuje się na debiut w Polsce latem

Wygląda na to, że cierpliwość polskich fanów Disney+ w końcu zostanie nagrodzona. Latem usługa ma trafić do kolejnych krajów, w tym Polski.

Według informacji serwisu The Hollywood Reporter, latem Disney+ ma trafić do kolejnych 42 krajów i 11 terytoriów – na liście znajduje się m.in. Polska, ale też Afryka Południowa, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie, Polinezja Francuska czy Gibraltar.

AKTUALIZACJA: Chwilę później informację o rozszerzeniu usługi na kolejne kraje, w tym Polskę, potwierdził oficjalnie sam Disney.

Disney Plus

Poza listą nowych krajów i terytoriów nie znamy żadnych innych szczegółów – nie ujawniono ani konkretnych dat startu dla poszczególnych miejsc, ani cen. Istnieją jednak pewne przesłanki, które każą sądzić, że usługa w Polsce może być nawet droższa niż w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu serwis Spidersweb opublikował screen od czytelnika, któremu po ustawieniu Polski w AppleTV (co pozwala na oglądanie Disney+) wyświetlona została cena 39,99 PLN. Różnica wynosi niecałe 8 złotych dla płatności miesięcznych.

Zobacz: Disney prezentuje logotypy nowych seriali i animacji z uniwersum Marvela

W ramach abonamentu można oglądać m.in. materiały Marvela, Star Wars, Pixara i 20th Century Studios.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię