Strona głównaGryAktualnościNowy dodatek połączy fabułę Borderlands 2 z Borderlands 3

Nowy dodatek połączy fabułę Borderlands 2 z Borderlands 3

W sieci pojawiły się nowe informacje sugerujące, że twórcy Borderlands wypuszczą dodatek, który połączy fabułę drugiej i trzeciej części gry. To byłoby dobre posunięcie.

Główny watek fabularny Borderlands 3 rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z drugiej części gry. Jedną z głównych bohaterek będzie znana z Borderlands 2 Lilith. Tylko co się z nią działo przez tych kilka lat?

Zobacz: Śmiertelnie chory fan Borderlands zagra wcześniej w trzecią odsłonę serii

Odpowiedzią na te pytanie ma być dodatek fabularny zatytułowany Commander Lilith and the Fight for Sanctuary. Jeśli informacje się potwierdzą, zapowiedź DLC pojawi się podczas targów E3. Razem z nim powinniśmy zobaczyć nowe informacje dotyczące Borderlands 3. Sama premiera dodatku ma mieć miejsce już w czerwcu. To da graczom sporo czasu na zapoznanie się z jego fabułą przed wrześniową premierą trzeciej części gry.

Zobacz: Borderlands 3 tymczasowo usunięty z Epic Games Store. Zdaniem wydawców sklep psuje branżę

Jeśli informacje potwierdzą się, będzie to bardzo dobre posunięcie ze strony twórców Borderlands. Docenią to zapewne starzy gracze, którzy chętnie poznają wprowadzenie do nowej historii, a wielu nowych dzięki temu chętnie sięgnie po starsze odsłony serii.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię