Strona główna Wiadomości Do pobrania są już nowe sterowniki Nvidii 397.93 WHQL

Do pobrania są już nowe sterowniki Nvidii 397.93 WHQL

- Reklama -

Debiutujące gry PC na Zielonych kartach mają działać tak, jak życzyliby sobie tego deweloperzy i gracze. Wobec tego zanim uruchomimy premierowy kąsek, warto zainstalować nową paczkę sterowników.

Optymalizacja działania gier to obok dobrze skrojonych tytułów najistotniejszy element decydujący o jakości rozgrywki. Czasem jedna zaktualizowana biblioteka może zmienić płynność fps-ów oraz ograniczyć liczbę pojawiających się w grze błędów do minimum. Dlatego wcale nie jesteśmy zaskoczeni, że Nvidia co rusz raczy nas kolejnymi pakietami sterowników.

W najnowszej wersji 397.93 WHQL producent postarał się naprawić dawne grzechy inżynierów. Programiści dopisali kilka linijek kodu, aby wyeliminować m.in. w Wolfenstein II i Far Cry 5 zawieszanie się obrazu w niektórych lokacjach, czy też problemy z obsługą HDR.

W swojej pracy nie umniejszyli też znaczenia gierkom, które dopiero co mają i będą mieć swoją premierę. Na długiej liście zmian pojawiły się dodane profile w sterownikach Game Ready dla State of Decay 2 i wersji beta The Crew 2.

Jak zwykle przy instalacji nowych driverów przypominamy o zachowaniu ostrożności. Kopia zapasowa systemu nikomu nie zaszkodzi, nadto może zaoszczędzić nam sporo czasu, gdy w trakcie grania niespodziewanie wyskoczy blue screen lub inne ustrojstwo.

Źródło: anandtech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE