Strona głównaWiadomościDo pobrania są już nowe sterowniki Nvidii 397.93 WHQL

Do pobrania są już nowe sterowniki Nvidii 397.93 WHQL

Debiutujące gry PC na Zielonych kartach mają działać tak, jak życzyliby sobie tego deweloperzy i gracze. Wobec tego zanim uruchomimy premierowy kąsek, warto zainstalować nową paczkę sterowników.

Optymalizacja działania gier to obok dobrze skrojonych tytułów najistotniejszy element decydujący o jakości rozgrywki. Czasem jedna zaktualizowana biblioteka może zmienić płynność fps-ów oraz ograniczyć liczbę pojawiających się w grze błędów do minimum. Dlatego wcale nie jesteśmy zaskoczeni, że Nvidia co rusz raczy nas kolejnymi pakietami sterowników.

W najnowszej wersji 397.93 WHQL producent postarał się naprawić dawne grzechy inżynierów. Programiści dopisali kilka linijek kodu, aby wyeliminować m.in. w Wolfenstein II i Far Cry 5 zawieszanie się obrazu w niektórych lokacjach, czy też problemy z obsługą HDR.

W swojej pracy nie umniejszyli też znaczenia gierkom, które dopiero co mają i będą mieć swoją premierę. Na długiej liście zmian pojawiły się dodane profile w sterownikach Game Ready dla State of Decay 2 i wersji beta The Crew 2.

Jak zwykle przy instalacji nowych driverów przypominamy o zachowaniu ostrożności. Kopia zapasowa systemu nikomu nie zaszkodzi, nadto może zaoszczędzić nam sporo czasu, gdy w trakcie grania niespodziewanie wyskoczy blue screen lub inne ustrojstwo.

Źródło: anandtech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię