Strona głównaWiadomościDo sieci wyciekł nowy screenshot z Assassin’s Creed Origin

Do sieci wyciekł nowy screenshot z Assassin’s Creed Origin

Wycieczka do Egiptu jest coraz bardziej pewna. Potwierdza to znaleziony screen oraz słowa dziennikarzy z portalu Eurogamer.

Ciąg dalszy plotek o następnej odsłonie Assassin’s Creed. Z tymże jesteśmy już na etapie poszukiwania informacji, które zaprzeczały by doniesieniom. Są już one na tyle solidne, że bylibyśmy zaskoczeni widząc Assassyna w innej lokacji niż w Egipcie.

Poniższe zdjęcie z gry powinno już wszystkich utwierdzić w przekonaniu, że twórcy przeniosą nas do czasów starożytnego Egiptu. Aż dziw ile można wywnioskować z jednego obrazka. Widać na nim utrwaloną na klatce łódź, charakterystyczny ubiór bohatera, niewielki port i wymowny napis w lewym górnym rogu –„ Assassinate the Crocodile – Follow Shadya to Khenut’s villa”. Szybkie śledztwo wykonane przy pomocy wyszukiwarki pozwala zrozumieć kim jest Khenut. Była królową Egiptu w trakcie panowania piątej dynastii.

Materiał mógł zostać sfabrykowany, lecz jego prawdziwość potwierdza portal Eurogamer, dodając od siebie, że Assassin’s Creed Origin zapowiada się na najbardziej złożoną grę z całej serii. Gra ma zapewnić więcej swobody w trakcie eksploracji świata oraz oferować ogromne tereny do zwiedzenia. Podobno granice Egiptu nie będą jedynym miejscem akcji, a gra pozwoli nam zahaczyć o inne państwa, w tym starożytną Gręcję.

Źródło: wccftech.com darkhorizons.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię