Strona głównaGryDo World of Tanks wjeżdżają polskie czołgi

Do World of Tanks wjeżdżają polskie czołgi

Do World of Tanks wprowadzona została aktualizacja oznacza jako 1.1. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie zupełnie nowej nacji, którą w tym przypadku jest Polska. To oznacza mnóstwo nowych czołgów z państwa nad Wisłą.

Dodanie Polski do World of Tanks oznacza całkowicie nowe drzewko technologiczne z czołgami pochodzącymi z naszego kraju. Modele lekkie to: 4TP, 7TP, 10TP oraz 14TP. Ich największe zalety to mobilność, ale w zamian są słabo opancerzone. Modele średnie z poziomu V i VI to z kolei: 25TP KSUST II i 40TP Habicha. W grze nie zabraknie też ciężkich maszyn poziomu VII, VIII i IX. To między innymi: 45TP Habicha, 53TP Markowskiego i 50TP Tyszkiewicza. Najmocniejszym modelem wśród polskich czołgów ma być 60 TP Lewandowskiego.

Ale to nie jedyne zmiany. Do gry trafiła też nowa mapa o nazwie Studzianki. Została ona podzielona na trzy rejony, przeznaczone dla różnych czołgów (wioska – wszystkie modele, pola uprawne – lekkie i średnie oraz cegielnia – czołgi ciężkie). Oprócz tego twórcy wprowadzili kilka nowości niezwiązanych z Polską. To chociażby trzy nowe zestawy misji osobistych, za które można otrzymać niezłe nagrody, np. brytyjski czołg średni VIII poziomu Chimera czy też brytyjski czołg VI poziomu Excalibur. Poza tym patch 1.1 to też nowa mapa Mińsk i zmiany na Lodowcu, Linii Zygfryda, Kopalniach, Prowincji i Pilźnie.

Z okazji wprowadzenia Polski do World of Tanks nagrany został teledysk „Polska siła”, stworzony przez O.S.T.R. z zespołem Żywiołak:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię