Strona głównaGryDodatek do Battlefield 1 Niespokojne Wody za darmo w Origin

Dodatek do Battlefield 1 Niespokojne Wody za darmo w Origin

EA ponownie sprawiło prezent, z którego będą się cieszyć właściciele podstawowej wersji Battlefield 1. Rozszerzenie do gry wydane 25 grudnia można bezpłatnie przypisać do konta Origin.

Tradycja o darmowych dodatkach do Battlefielda 1 będzie nadal kontynuowana. Do udostępnionych wcześniej DLC W Imię Cara i Nie Przejdą dołączy rozszerzenie Niespokojne Wody. Będzie ono dostępne na platformie Origin aż do 4 lipca.

Oczywiście, jest to oferta skierowana wyłącznie do osób, które mają już swój egzemplarz podstawowej wersji gry lub zamierzają na dniach uzupełnić braki w bibliotece. W innym przypadku bezcelowe jest dodanie DLC do konta, bowiem do działania wymaga pełnej wersji.

W ramach darmowego pakietu będziemy mogli zaznać uroków wojny w nowym wymiarze. Na uwagę zasługują 4 mapy uwzględniające potyczki morskie, desanty i rajdy wzdłuż górskich terenów. Także otrzymamy dostęp do nowej klasy postaci Royal Marines, operacji na półwyspie Galipoli, a także kolejnych pojazdów użytecznych w trakcie rozgrywki (niszczyciel, sterowiec). Dla osób preferujących walkę na lądzie czeka 6 broni do odblokowania. 

[you tube=C2CyDZWOf8A] 

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię