Strona głównaWiadomościDodatek do Destiny 2 - Curse of Osiris już wkrótce!

Dodatek do Destiny 2 – Curse of Osiris już wkrótce!

A co na jego temat zdradziło Bungie? Przede wszystkim data jego premiery – stara się przekonać iż będzie to świetny pomysł na najbliższe mikołajki. Czego jeszcze można było dowiedzieć się podczasów pokazów Sony, ktore odbyły się przy okazji Paris Games Week?

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości – pierwszy pakiet dodatkowej zawartości pojawi się już 5 grudnia, co pozwoli wszystkim chętnym na miłe spędzenie pierwszego dnia, w którym magia świąt zaczyna być odczuwalna poprzez wzajemne rozdawanie prezentów. Jeszcze nie przeszliście podstawki gry Destiny 2? No, to nadróbcie czym prędzej – historia opowiadana przez Curse of Orisis to wydarzenia ulokowane zaraz po zakończeniu pierwotnej fabuły.

Zrzuceni zostaniecie prosto w wydarzenia dziejące się w Nieskończonym Lesie planety Mercury aby znaleźć Osirisa, najpotężniejszego czarnoksiężnika jakiego widział świat. Pomoże on ludzkości w walce z Vex. Całkowicie nowa historia opowiedziana będzie z pomocą nowych jak i znanych dotychczas postaci a gracze otrzymają zestaw nowych misji, rajdów, rodzajów aktywności w czasie wolnym jak i wieloosobowych aren czy wyzwań do pokonania w trybie kooperacji. W walce posłużyć się będzie można także bronią, pancerzem oraz wyposażeniem w nowej, ozyrysowej odsłonie.

Obczajcie zwiastun i przygotujcie portfele.

[you tube=3Gjl690gN1s]
Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię