Strona głównaGryDodatek do GTA Online After Hours dostępny od dzisiaj za darmo

Dodatek do GTA Online After Hours dostępny od dzisiaj za darmo

Kto kiedykolwiek marzył o poprowadzeniu własnego klubu, już dziś spełni swoje nocne marzenia. Pakiet do GTA udostępnia nie tylko gorące lokacje, ale również pojazdy dla imprezowiczów, sławnych DJ-ów i nowe utwory, przy których będziemy bawić się w sieci do białego rana.

Najnowsze rozszerzenie do GTA Online adresowane jest dla „imprezowych zwierząt”. After Hours pozwoli graczom sprawdzić się w roli właściciela klubu nocnego. I nie będzie to polegać na wygodnym siedzeniu przy biurku prezesa, a dogłębnym planowaniu inwestycji.

W ramach zarządzania lokalem zadbamy o właściwą dekorację, obsługę, ochronę, a nawet i stałe zatrudnienie popularnego DJ-a. Za konsoletami zobaczymy takich DJ-ów jak The Black Madonna, Solomun, Dixon oraz Tale of Us. Aby mogli oni puszczać u nas swoje utworu, wpierw będziemy musieli wykonać kilka misji. Nie bójcie się jednak, że przerosną Was obowiązki, bowiem ze wszystkim pomoże Tony Prince, bohater GTA IV i DLC The Ballad of Gay Tony.

Oprócz możliwości zakupu i poprowadzenia klubu twórcy wzbogacą grę dodatkowymi przedmiotami i tanecznymi układami, przydatnymi do popisywania się na parkiecie. Pojawią się nowe pojazdy, broń, radio Los Santos Undergound, a także misje związane z rozwojem własnego przybytku. Gdy już zdecydujemy się wydać gruby szmal na upatrzony lokal, wtem będziemy mogli oficjalnie zapraszać do siebie 30 innych graczy, którzy za wejście zobligowani są zapłacić ustaloną kwotę. Przyjaciel czy nie musi posmarować, ale taka jest cena dobrej imprezki.

[you tube=5FBipicBoJg]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię