Strona głównaGryAktualnościDonkey Kong Country 2 trafi do Nintendo Switch Online

Donkey Kong Country 2 trafi do Nintendo Switch Online

Szykuje się spora aktualizacja Nintendo Switch Online. Do abonamentu trafi niedługo kilka klasyków, w tym Donkey Kong Country 2.

Nintendo Switch Online nie ma zbyt wielu fanów na popularnej platformie. Gwarantowane w ramach stosunkowo taniej usługi opcje wciąż wzbudzają sporo wątpliwości. Kiedy jednak oferta wzbogaca się o nowe gry, krytyka na chwilę cichnie.

Zobacz: Nintendo właśnie zapowiedziało Mario Battle Royale

Tak też stało się wczorajszego wieczora w Stanach Zjednoczonych, kiedy na Twitterze Nintendo pojawiła się informacja o grach, jakie niedługo wzbogacą abonament japońskiego giganta.

23 września do NSO trafią trzy gry z Super NES-a – Donkey Kong Country 2, Mario’s Super Picross i The Peace Keepers oraz jeden tytuł z NES-a – Special Cybernetic Attack Team. Chociaż online na Switchu nigdy nie działało zbyt dobrze, sama oferta abonamentu zaczyna robić się coraz ciekawsza. Szczególnie biorąc pod uwagę, że rok NSO wyniesie Was zaledwie 20 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię