Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDragon Ball Z Kakarot – ile zajmie przejście gry?

Dragon Ball Z Kakarot – ile zajmie przejście gry?

Już za 3 dni zadebiutuje nowa gra w uniwersum Smoczych Kul, czyli Dragon Ball Z Kakarot. Tym razem nie będzie to typowa bijatyka, a produkcja nastawiona bardziej na aspekt RPG. Czy w związku z tym będzie dłuższa? A jeśli tak, to ile zajmie jej ukończenie?

Dragon Ball Z Kakarot ma inaczej podchodzić do rozgrywki niż ostatnie produkcje w uniwersum Smoczych Kul. Gra ma wyróżniać się aspektami charakterystycznymi dla gatunku RPG z eksplorowaniem otwartego świata i misjami pobocznymi włącznie. Pomimo tego po raz kolejny będziemy przeżywać te same historie z Freezerem i Komórczakiem w roli głównej. A ile zajmie przejście gry?

Zobacz: Cyberpunk 2077 – w grze pojawi się mnich buddyjski i zadania z nim związane

Jeśli skupimy się na głównym wątku i będziemy się z nim spieszyć, to przejście Dragon Ball Z Kakrot zajmie podobno około 35-40 godzin. Jeśli zajmiemy się czynnościami pobocznymi i nie będziemy rushować głównego wątku, to rozgrywka może wydłużyć się nawet do 80-100 godzin. Możemy zatem mówić o porządnej produkcji z gatunku RPG, która nie skończy się po kilkunastu godzinach na zegarku. To na pewno cieszy. Sam już nie mogę się doczekać produkcji, bo Dragon Ball to moje dzieciństwo i do całego tego świata żywię ogromny sentyment.

Zobacz: Lokacje ze świata Harry’ego Pottera trafiają do Minecrafta

Dragon Ball Z Kakarot zadebiutuje 17 stycznia w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię