Strona głównaWiadomościDrugi DLC do Call of Duty WWII zatytułowany The War Machine doda...

Drugi DLC do Call of Duty WWII zatytułowany The War Machine doda tryb walk w powietrzu

Activision zapowiedziało drugi dodatek do Call of Duty: WWII, który będzie nosił tytuł The War Machine.

Na graczy czeka kilka nowych map, nowa misja w trybie War Mode oraz nowy rozdział w trybie Nazi Zombie. Najbardziej ekscytującym dodatkiem, przynajmniej według opisu producenta, są walki w powietrzu w Operation Husky.

Oficjalny opis producenta:

Egipt: Po raz pierwszy w Call of Duty WWII przeniesiemy graczy na pola bitwy Afryki Północnej, w okolice egipskich piramid. Gracze będą toczyć walki wokół starożytnych ruin w Gizie. Podczas walk będzie również możliwość wejścia do ruin świątyni w centrum. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie ponieważ dla wszystkich trybów gry zostały przygotowane miejsca, które można nazwać domem.

Dunkierka: Gracze stają twarzą w twarz z piaskiem i nadmorską promenadą francuskiego miasta Dunkierka. Ta mapa zawiera dużą, otwartą i niebezpieczną plażę otoczoną ciasnymi budynkami. Jest to idealne miejsce dla snajperów, ale agresywny żołnierz piechoty również da sobie tu radę, zachowaj więc ostrożność, rozglądaj się i obserwuj otoczenie a przeżyjesz ten dzień.

V2: Witajcie w V2 – miejscu rozwoju i testowania rakiet, zlokalizowanym w Niemczech na terenach wiejskich. V2 to ciasna, i ultra dynamiczna rozgrywka. Punkt startowy znajduje się na wieży w centrum mapy, co zapewnia przewagę nad niczego niepodejrzewającym wrogiem. Na mapie dominują walki średnio i krótkodystansowe, więc lepiej bądź czujny.

Operacja Husky, która odnosi się do inwazji aliantów na Sycylię, koncentruje się na alianckich działaniach mających na celu pozyskanie informacji na temat wrażliwych celów niemieckich w portach Palermo i Neapolu. Trybie tym gracze będą zbierać dane wywiadowcze i przekazywać je do centrali a następnie pilotować samolot, aby oczyścić niebo z wrogich samolotów i zrobić miejsce dla bombowców alianckich.

The Shadowed Throne: przenosi bohaterów w samo serce nazistowskich Niemiec, by stawili czoła niszczycielskiemu reżimowi. Berlin płonie, a monstrualna armia Doktora Strauba jest zaprogramowana na oczyszczenie miasta z alianckich najeźdźców. Dołącz do Marii, Drostana, Olivii i Jeffersona i zanurz się w szaleństwie przerażonego miasta opanowanego przez żądne krwi nazistowskie zombie, wychodzące z cienia historii.

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają DLC za darmo. Ze względu na umowę wyłączności w pierwszej kolejności w The War Machine zagrają posiadacze PS4, dla których data premiery została wyznaczona na 10 kwietnia. Użytkownicy PC uzyskają dostęp do dodatku w późniejszym terminie.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię