Strona głównaWiadomościDrugi dzień Good Game Warsaw – co przygotowali organizatorzy?

Drugi dzień Good Game Warsaw – co przygotowali organizatorzy?

Drugi dzień Good Game Warsaw już się rozpoczął. Na odwiedzających czeka dzisiaj jeszcze więcej atrakcji niż dnia poprzedniego. Fanów esportu z pewnością zainteresują turnieje, ktore dzisiaj startują.

Drugi dzień Good Game Warsaw to prawdziwa gratka dla fanów esportu. Dzisiaj rozgrywanych będzie jeszcze więcej turniejów niż dnia pierwszego. Na scenie głównej kontynuowany będzie turniej MSI Gaming School w League of Legends. Oprócz tego, na specjalnej scenie dedykowanej LoL-owi rozegrane zostaną mecze grup C i D. Tym samym poznamy już wszystkie drużyny, które awansują do fazy pucharowej i w weekend powalczą o główną nagrodę.

Ale na tym esportowe atrakcje się nie kończą. Drugiego dnia Good Game Warsaw rozegrane zostaną bardzo widowiskowe turnieje ZOWIE Fighter Street Fighter V oraz Mortal Kombat X. Bijatyki to jedne z najciekawszych gier do oglądania, więc z pewnością będą cieszyć się sporym zainteresowaniem.  Jakby tego było mało, to na fanów profesjonalnych rozgrywek esportowych czekają również Mistrzostwa Polski Rainbow Six Siege. Oczywiście nie zabraknie też masy mini-turniejów, wyzwań, showmatchów i stref free 2 play.

Zapraszamy dzisiaj także na stanowisko Gaming Society. Znajdziecie nas w hali C. Przygotowali najbardziej wypasione komputery na targach. Mamy rownież rewelacyjny symulator rajdowy. Dla najszybszych przewidzieliśmy nagrody – gadżety, chłodzenia i obudowy marki Silentium. Wpadajcie nas odwiedzić!

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię