Strona głównaWiadomościDwie gry w komplecie do kart Radeon RX Vega 64 i 56

Dwie gry w komplecie do kart Radeon RX Vega 64 i 56

Dziś wszystkich ogarnęło szaleństwo związane z Black Friday (zestawienie najlepszych promocji także i u nas), ale firma AMD przygotowała coś nieco innego. Promocja, która wystartowała dzisiaj potrwa aż do końca roku!

W wybranych sklepach sieci Morele.net, X-Kom oraz Komputronik do kart graficznych Radeon RX Vega dodawane będą kody, uprawniające do pobrania za darmo gier Wolfenstein II: The New Colossus oraz Prey. Kody będzie można wykorzystać do końca lutego 2018 roku. Promocja będzie uruchamiana stopniowo w kolejnych sklepach, więc polecamy śledzić je bardzo uważnie.

Słowo o samych kartach Radeon RX Vega 64 i 56 – jak twierdzi producent, to najbardziej zaawansowane karty z przeznaczeniem pod gry, których cechami charakterystycznymi są: architektura Vega, technologia HBCC i pamięć HBM2. Karty Vega są więc bardzo dobrym wyborem nie tylko pod aktualne hity, ale również wymagające gry, które pojawią się w przyszłości. Szczególnie dobrze widać to w grach przygotowanych z pomoca DX 12 oraz Vulkan API, które doskonale wykorzystują potencjał, jaki drzemie w tych kartach. Nowe Radeony wykorzystują także technologię FreeSync, dzięki czemu płynniejszą rozgrywkę zobaczą posiadacze ponad 200 modeli monitorów zgodnych z tą technologią.

Źródło: AMD

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię