Strona głównaGryDwuminutowy gameplay z PES 2019

Dwuminutowy gameplay z PES 2019

Mistrzostwa świata w piłce nożnej trwają. No może nie dla wszystkich drużyn. Na szczęście  Konami po raz kolejny udowadnia, że dotrzymuje słowa i stawia na rozwój swoich gier i to samo dotyczy serii Pro Evolution Soccer.

Na YouTube zostało udostępnione wideo prezentujące krótki materiał z Pro Evolution Soccer 2019. W kolejnej odsłonie serii znajdziemy licencjonowane ligi i stadiony, więcej partnerskich klubów oraz wielu wspaniałych prawdziwych zawodników. Szczegóły mają zostać ogłoszone w przyszłym tygodniu.

W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Fani będą mogli doświadczyć realistycznego ruchu graczy, dzięki czemu wspaniała rozgrywka PES 2019 będzie jeszcze lepsza ponieważ Beckham, Coutingo i inni mają swoje unikalne style gry i niepowtarzalne zagrania. Gra przenosi te zachowania na wyższy poziom, wprowadzając różnorodne nowe umiejętności dzięki, którym gracz ma szansę przeżyć wiele magicznych chwil.

Przedarcie się przez linie obrony przeciwników będzie o wiele trudniejsze, zawodnicy będą się męczyć co wpłynie na ich wygląd i zachowanie. Silnik fizyki podczas strzału będzie uwzględniał: ulepszoną mechanikę piłki, pozycję zawodnika oraz umiejętności gracza i styl strzału. Zdobycie gola będzie o wiele bardziej satysfakcjonujące niż kiedykolwiek wcześniej, również za sprawą nowej fizyki siatki oraz animacjom kibiców.

Dzięki zastosowaniu Enlighten zobaczymy realistyczne efekty wizualne w 4K HDR na wszystkich platformach.

A poniżej zapowiadany materiał z gry:

[you tube=m2TvPy3kSxU]

A Wy lubicie sobie haratnąć w gałę meczyk przed komputerem? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię