Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 będzie 4 razy większe od jedynki

Dying Light 2 będzie 4 razy większe od jedynki

Żyjemy w pięknych czasach, gdy pół świata czeka nie tylko na Cyberpunka 2077, ale też drugą polską grę. Mowa oczywiście o Dying Light 2. Twórcy właśnie zdradzili, że będzie ona aż 4 razy większa od jedynki.

Informacja pochodzi bezpośrednio od Techlandu, a konkretnie Pawła Rohledera, który w polskiej firmie pełni rolę Chief Technology Officera, czyli po prostu Dyrektora Technicznego. Udzielił on krótkiego wywiadu oficjalnemu kanałowi Nvidia GeForce na YouTubie.

Zobacz: Dying Light 2: Techland prezentuje obszerne fragmenty rozgrywki

– Uważnie przeglądaliśmy recenzje graczy, aby zobaczyć, z czego Dying Light było najbardziej znane. Dlatego w dwójce będzie sporo parkouru, będzie sporo walki wręcz i będzie też coś nowego, co wprowadziliśmy w Dying Light 2, czyli wybory i ich konsekwencje – powiedział Paweł Rohleder.

Dyrektor Techniczny w Techlandzie zdradził też, że sporo zmieni się pod względem technologicznym. Sam świat w Dying Light 2 będzie aż 4 razy większy od jedynki. Sporo zmieni się też w systemie animacji, systemie zadań (z powodu wyborów i konsekwencji), a nawet w systemie dialogowym. Dowiedzieliśmy się również, że w Dying Light 2 zostanie użyty ray tracing.

Zobacz: W Dying Light 2 nie da się cofnąć raz podjętych decyzji. Nawet wczytując grę

– Tak, C-Engine od początku miał imitować rzeczywistość, jak to tylko możliwe. Ray tracing znacząco poprawia realizm scen. Jest jak Święty Graal grafiki komputerowej i fotorealizmu. Sceny wyglądają praktycznie jak w filmie – dodał Paweł Rohleder.

Cały wywiad (w języku angielskim) możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię