Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – Fabularny DLC jeszcze w tym roku

Dying Light 2 – Fabularny DLC jeszcze w tym roku

Techland opublikował kilka ciekawych informacji na temat Dying Light 2 i tego co planuje w najbliższym czasie. Gracze dostaną m.in. duży dodatek fabularny.

Zgodnie z obietnicą Techland chce utrzymywać Dying Light 2 przez pięć lat od premiery. Już w kwietniu do gry trafi aktualizacja poprawiająca fizykę oraz system walki. Otrzymamy również system transmog, umożliwiający zmianę wyglądu ekwipunku bez wpływu na statystyki.

W czerwcu zostanie udostępniona łatka usprawniająca system parkour, dzięki czemu Aiden będzie poruszał się znacznie płynniej. Również tryb nocny czekają zmiany. Nocne eskapady mają być bardziej emocjonujące, głównie za sprawą nowego rodzaju przeciwników.

Gwoździem tegorocznych atrakcji będzie rozszerzenie fabularne, zdecydowanie większe od listopadowego Bloody Ties. Dodatek będzie płatny i rozbuduje grę o nową lokację, fabułę oraz uzbrojenie. Więcej szczegółów dostaniemy w nadchodzących miesiącach.

z okazji pierwszych urodzin DL2, Techland zorganizował wyprzedaż, podczas której kupimy grę o połowę taniej. Obie części gry łącznie trafiły do 30 milionów graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię