Strona głównaEsportDzisiaj historyczny mecz o miano najlepszej drużyny CS:GO w Polsce

Dzisiaj historyczny mecz o miano najlepszej drużyny CS:GO w Polsce

Dzisiaj oczy wszystkich fanów Counter-Strike’a w Polsce będą zwrócone w jednym kierunku. O godzinie 12:00 zmierzą się dwie najlepsze drużyny CS:GO w naszych kraju. W końcu poznamy odpowiedź na pytanie – kto jest lepszy.

Od wielu miesięcy w Polsce trwa dyskusja, która drużyna jest lepsza – AGO Esports czy Virtus.pro. Do tej pory trudno było dać jednoznaczną odpowiedź. Owszem, zespoły mierzyły się już ze sobą i to nawet trzykrotnie. Za każdy razem z tarczą wychodzili z tego zawodnicy AGO Esports. Jednak nigdy mecz między nimi nie został rozegrany na LAN-ie, a wiadomo, że w rozgrywki offline rządzą się własnymi prawami.

Tym razem będzie wszystko, czego można wymagać od meczu, który miałby zadecydować o wyższości jednej drużyny nad drugą. Po pierwsze, zostanie rozegrany na LAN-ie, a konkretnie w trakcie StarSeries i-League Season 5. Po drugie, będzie to BO3, więc nie ma mowy o przypadku. Dlatego to tak ważny mecz. Dlatego już teraz możemy powiedzieć, że jest na swój sposób historyczny. Być może zobaczymy symboliczne przekazanie pałeczki najlepszej polskiej drużyny CS:GO.

Mecz zaplanowany jest na godzinę 12:00. Obejrzycie go zarówno w języku polskim na kanale starladder_cs_pl na Twitchu (komentują Izak i Destru), jak i z angielskim komentarzem ma kanale starladder_cs_en2.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię