Strona głównaEsportDzisiaj rusza Polska Liga Esportowa - kto rozegra pierwsze mecze?

Dzisiaj rusza Polska Liga Esportowa – kto rozegra pierwsze mecze?

Już dzisiaj rozpoczyna się 2. sezon Polskiej Ligi Esportowej. W rozgrywkach Counter-Strike: Global Offensive weźmie udział 10 zespołów, w tym jeden dość egzotyczny. Poznaliśmy też terminarz pierwszej rundy.

Polska Liga Esportowa zostanie zainaugurowana o godzinie 18:00 meczem PRiDE kontra Tomorrow.gg. Obrońcy tytuły staną naprzeciw nowego składu, który przebił się zarówno przez otwarte i zamknięte eliminacje. Bez wątpienia faworytami są Minise i spółka, ale Destroj z kolegami na pewno łatwo skóry nie oddadzą.

Podejrzewam, że wielu kibiców CS:GO w Polsce dużo bardziej czeka na drugi mecz. O godzinie 20:00 zmierzą się ze sobą drużyny AGO Gaming oraz Inetkox. Szczególnie ciekawie – a może raczej „egzotycznie” – prezentuje się ta druga drużyna, w barwach której występować będą między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Paweł ‘saju’ Pawelczak. Dwaj pierwsi to zarazem komentatorzy Polskiej Ligi Esportowej. Na czas ich spotkania zastąpi ich Adam ‘destru’ Gil.

Kolejne mecze zostaną rozegrane we wtorek. Na ten dzień zaplanowano aż 3 mecze. Będą to:

  • (18:00) Check-Point Team – Izako Boars
  • (20:00) SEAL Esports – Venatores
  • (22:00) Pompa Team – Izako Boars

W sumie w Polskiej Lidze Esportowej weźmie udział 10 zespołów: PRiDE, Venatores, Team Kinguin, Izako Boars, Inetkox, SEAL Esports, AGO Gaming, Check-Point Team, Pompa Team oraz Tomorrow.gg.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię