Strona głównaWiadomościDzisiaj rusza wyprzedaż na Steamie

Dzisiaj rusza wyprzedaż na Steamie

Przypominamy, że już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego powinna rozpocząć się kolejna wyprzedaż na Steamie. Lunar New Year Sale, bo taką właśnie ma mieć nazwę, znowu wydrenuje portfele biedny graczy.

Informacja o wyprzedaży pojawiła się już pod koniec stycznia, za sprawą profilu Steam Database na Twitterze. Informacja pochodzi bezpośrednio z programu Steam Direct, który ułatwia deweloperom wydawanie gier, a przy okazji jest niezłym źródłem informacji. Za jego pomocą Valve rozesłało do twórców gier wiadomość, według której 15 lutego ruszy na platformie kolejna wyprzedaż – Lunar New Year Sale.

Informacja została potwierdzona na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników opublikował maila przesłanego przez Valve do deweloperów, więc można ją uznać za pewną. Wyprzedaż ma potrwać od 15 do 19 lutego. Zazwyczaj rozpoczynała się o godzinie 19:00 czasu polskiego, więc zakładamy, że tym razem będzie podobnie.

Z oczywistych względów nie wiemy póki co jaki gry będzie można kupić w obniżonych cenach. Na pewno można liczyć na promocję na najpopularniejsze produkcje, w tym CS:GO, Rocket League, Wiedźmina, a może także PlayerUnknown’s Batllegrounds. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się już dzisiaj wieczorem.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię