Strona głównaWiadomościTargi i konferencjeE3 2021 wróci w formie wydarzenia online?

E3 2021 wróci w formie wydarzenia online?

ESA przedstawiła wizję powrotu targów E3 2021 w formie 3-dniowego eventu online. Póki co nie są to potwierdzone plany, a jedynie pomysł.

Według dokumentacji, do której dostęp mieli dziennikarze z serwisu VCG, aktualna propozycja dotycząca E3 2021 obejmuje wydarzenie w formie streamingu, w dniach od 15 do 17 czerwca. W programie miałyby się znaleźć między innymi – nagrody dla najlepszych gier, pokazy największych firm oraz jakiś sposób połączenia deweloperów z mediami i influencerami.

E3 2020

Propozycja póki co krąży wśród wydawców zebranych wokół ESA, aczkolwiek już wiadomo, że część potencjalnych wystawców wolałaby zorganizować własne wydarzenia w podobnej formie. Jednak z punktu widzenia ESA jako takiego, cyfrowe E3 2021 ma być bardzo ważne, szczególnie, że na fizyczną formę targów w tym roku nadal nie ma co liczyć.

Zobacz: Devolverland Expo: nowa gra Flying Wild Hog pozwoli włamać się na E3

Przypomnijmy, że w 2020 targi w ogóle się nie odbyły, choć kilkakrotnie podejmowano próby ich reorganizacji, tak by wpasować się w nowe realia. Nowa propozycja natomiast czeka na oficjalne zatwierdzenie przez wszystkie (potencjalnie) zainteresowane strony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamasutra
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię