Strona głównaGryAktualnościEA bierze się za grę na licencji Marvela

EA bierze się za grę na licencji Marvela

Wygląda na to, że dostaniemy kolejny tytuł z superbohaterami Marvela. Tym razem grę przygotuje EA.

Obecnie do Marvela prawa posiada Disney, jednak wytwórnia nie ma życzenia wchodzić w rynek gier wideo. Jeszcze za czasów poprzedniego prezesa firmy, Boba Igera została podjęta decyzja, że Disney będzie udzielał licencji deweloperom na tworzenie gier.

Zobacz: Car Mechanic Simulator 2018 oraz A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition…

Sukces Spider-Mana na PS4 sprawił, że Disney jest teraz bardzo przychylny przenoszeniu swoich postaci na ekrany komputerów i konsole. Teraz czekamy na drugą część przygód Spider-Mana oraz Marvel’s Volverine od Insomniac Games. Do tego dojdzie turowy RPG Marvel’s Midnights Suns, na którego również czekam z niecierpliwością.

Do tej listy możemy dopisać także grę, którą przygotuje Electronic Arts. Przynajmniej tak twierdzi Nick Baker w swoim podcaście Xbox Era. Według przecieku jaki otrzymał od jednego z pracowników EA, jedno ze studiów zależnych przymierza się do produkcji gry. Najprawdopodobniej nie będzie to DICE, które skupia się tylko na Battlefieldzie. Raczej nie będzie to także Bioware, które zajęte jest Dragon Age 4 oraz Mass Effect 5. Respawn natomiast pracuje nad trzema grami osadzonymi w uniwersum Star Wars. W tej sytuacji pozostaje tylko Motive, które jest na końcówce remaku Dead Spac’e.

EA planuje w przyszłym miesiącu ogłosić kilka nowych gier. Jest zatem szansa, że poznamy więcej szczegółów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię