Strona głównaGryAktualnościEA Sports przygotowało prezent dla polskich graczy z okazji Święta Niepodległości

EA Sports przygotowało prezent dla polskich graczy z okazji Święta Niepodległości

Z okazji przypadającej jutro 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, EA Sports Polska przygotowało dla naszych graczy miły upominek.

Każdy, kto do końca najbliższej niedzieli, 11 listopada, rozegra w FIFA 19 przynajmniej jeden pojedynek w trybie Squad Battles, otrzyma specjalną wersję koszulek nawiązujących do biało-czerwonych barw, które będzie można wykorzystać do przystrojenia naszej drużyny w trybie FIFA Ultimate Team. Za projekt odpowiedzialne jest Fakes Forge – to również stamtąd pochodzi wiele świetnych przeróbek związanych z grami, które czasami możecie znaleźć na naszym fanpage’u. Oto jak prezentują się nowe wzory koszulek:

Dla tych, którzy jeszcze nie zagłębili się tak bardzo w poszczególne tryby FIFA 19 wyjaśniamy: tryb Squad Battles to taka trochę bardziej offline-owa wersja FIFA Ultimate Team. Możemy tam wystawić nasz skład z FUT-a i grać nim przeciwko składom innych zawodników, ale sterowanym przez sztuczną inteligencję naszego komputera lub konsoli. Więcej na temat Squad Battles jak i całej FIFY pisał Damian w swojej recenzji najnowszej odsłony piłki od “Elektroników”.

A Wy odkryliście już specjalne, okolicznościowe koszulki? Jeśli nie to spieszcie się, bo zostało już niewiele czasu! 🙂

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię