Strona głównaGryEA udostępniło darmową wersję Unravel 2

EA udostępniło darmową wersję Unravel 2

Dobrych platformówek jak na lekarstwo, więc jeśli chorujemy na ich brak to Unravel 2 zdziała cuda. Tym bardziej, że możemy w nią pograć nie ponosząc żadnych kosztów.

Niektórzy z Was może pamiętają wydaną w 2016 pierwszą część platformówki 2,5D z niezwykle sympatycznym bohaterem stworzonym z czerwonej włóczki. Wówczas Unravel można było docenić za przyjemną dla oka oprawę graficzną, dużą głębię tła towarzyszącego rozgrywce i przede wszystkim ciekawy pomysł na grę, która łączyła elementy zręcznościowe z logicznymi zagadkami.

Po niemałym sukcesie studio Coldwood Interactive wraz ze wsparciem EA stworzyło kontynuację stanowiącą dalszą część wędrówki Yarny’ego. Aktualnie Unravel 2 jest już dostępna do nabycia na platformie Origin za 69 zł. Osoby grające już wcześniej zainwestują raczej w ciemno. Wzorując się wysokimi ocenami recenzentów, które przykładowo na metacritics wynoszą średnio 80-85/100 punktów, również pozostała grupa osób nie znająca pierwszej odsłony może zaryzykować bez obaw o nieudany zakup.

Aczkolwiek jeśli mamy wątpliwości EA pozwala nam przetestować grę za darmo przez pełne 10 godzin. W tym czasie możemy ograć dwa poziomy, których przejście zajmuje około jednej godziny. Co ważne, możemy przeprowadzić testy wspólnie z drugim graczem w ramach trybu kooperacji. Pamiętajcie tylko, że trial zniknie z oferty Origin już 1 lipca.

Źródło: gamespot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię