Strona głównaGryEA wymiękło, tryb Grand Operations dostępny od premiery Battlefield V

EA wymiękło, tryb Grand Operations dostępny od premiery Battlefield V

Jakiś czas temu EA poinformowało, że w dniu premiery Battlefield V nie będzie dostępny tryb Grand Operations. Było to przyczyną rozczarowania i fali hejtu ze strony graczy. Deweloper poszedł po rozum do głowy i ogłasza, że w Grand Operations zagramy już od premiery.

Informacje o braku dostępności nowego trybu znajdziecie w tym artykule.

Grand Operations jest chyba najbardziej reklamowanym przez EA i DICE elementem Battlefield V. Jest to bardziej rozbudowana wersja Operations jaką mieliśmy okazję poznać w Battlefield 1. Nowy tryb przenosi wrzuca graczy w sam środek trwających kilka dni działań wojennych. Każdego dnia walki zmienia się również mapa. Sama rozgrywka jest bardzo dynamiczna i trwa około godziny. Strona konfliktu, która zwycięża danego dnia otrzymuje dodatkowe bonusy i buduje dodatkową przewagę nad wrogiem.

Pierwotnie na blogu DICE znajdowała się informacja, że Grand Operations będą dostępne „wkrótce”. Oznaczało to, że wraz z trybami Battle Toyale oraz Tides of War nie moglibyśmy w nie zagrać w dniu premiery. Teraz deweloper zmienił wpis na blogu i mocno zaznacza, że: „Możesz zagrać w Grand Operations już podczas startu i jako część Tides of War.

Deweloper nadal nie ustalił jednak daty wprowadzenia trybów Battle Royale oraz Tides of War. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego w temacie damy Wam znać.

Źródło: gamingbolt

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię