Strona głównaGryAktualnościEarthlock oraz Surviving the Aftermath za darmo

Earthlock oraz Surviving the Aftermath za darmo

W tym tygodniu Epic Games przygotowało dla graczy dwa tytuły, które można zgarnąć całkowicie za darmo. Nieco konkretniej mowa o Surviving the Aftermath oraz Earthlock.

Earthlock RPG inspirowane klasycznymi grami z późnych lat 90. Akcja gry toczy się w bajkowym świecie fantasy na planecie Umbra. Nasza rodzima planeta pewnego dnia przestaje się obracać. To sprawia, że planeta przestaje być zdatna do życia, jedna jej część spowita jest w nieustannym mroku. Druga nękana jest przez palące słońce. Zaledwie skrawek terenu nadaje się do zamieszkania.

Gracz wciela się w Amona, młodego poszukiwacza skarbów, który zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy dwoma wrogimi sobie ugrupowaniami. Dalej czeka nas skompletowanie drużyny i zwiedzanie świata oraz rozgrywanie turowych pojedynków.

Aby dodać Earthlock do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Surviving the Aftermath to drugi z oferowanych w tym tygodniu tytułów. Przetrwaj w postapokaliptycznej przyszłości. Stwórz własną kolonię, chroń mieszkańców i wynieś nową cywilizację na wyżyny możliwości. Jak czytamy w opisie gry:

Budowa kolonii i zarządzanie instalacjami:

Wybuduj kolonię i zadbaj o przetrwanie ocalałych z katastrofy, po której świat legł w gruzach. Wznieś ponad 130 odmiennych budynków, które pomogą ci przetrwać w świecie pełnym niebezpieczeństw. Przygotowanie to podstawa – katastrofy naturalne i inne zdarzenia losowe mogą oznaczać kres w przypadku braku zapasów i planów działania.

Werbunek specjalistów i zarządzanie zasobami ludzkimi

Werbuj ponad 80 wyjątkowych i odznaczających się odmiennymi umiejętnościami oraz motywacjami specjalistów, którzy będą zarządzać zasobami twojej kolonii. Wyposaż swoich specjalistów w sprzęt umożliwiający ochronę kolonii przed atakami bandytów i dzikich zwierząt.

Grę można dodać do swojego katalogu wchodząc TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię