Strona głównaEsportEcenter Copernicup: Znamy już czterech ćwierćfinalistów turnieju w Toruniu

Ecenter Copernicup: Znamy już czterech ćwierćfinalistów turnieju w Toruniu

Zakończyły się już wszystkie mecze w grupach A oraz B na Ecenter Copernicup. W ten sposób poznaliśmy już czterech ćwierćfinalistów, którzy jutro powalczą o zwycięstwo w toruńskich zawodach.

Głównym faworytem w grupie A Ecenter Copernicup bez wątpienia byli zawodnicy Venatores. Udało im się wygrać 2 z 3 spotkań, dzięki czemu jako pierwsi zapewnili sobie awans do dalszej fazy turnieju. Stark z kolegami pokonali kolejno Izako Boars (16:10) oraz GROM.Clan (16:6). Lepsi od nich okazali się tylko gracze PACT, którzy zwyciężyli po dogrywce 19:17. Drugą drużyną z grupy A, która może się cieszyć z udziału w ćwierćfinałach są Izako Boars. Dziki przegrały z Venatores, ale wygrały z PACT-em (16:11) i GROM.Clanem (16:12). Szczególnie ten drugi mecz był niezwykle ciekawy, bowiem podopieczni Izaka po pierwszej połowie przegrywali 10:5.

W grupie B nie do pokonania okazali się zawodnicy SEAL Esports. Foki pokonały wszystkich swoich rywali. Byli to kolejno: The Legion (16:4), Codewise Unicorns (16:6) oraz PRIDE Talent Academy (16:11). W sumie faworyci oddali swoim rywalom zaledwie 21 rund na trzech mapach, więc bez wątpienia zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Oprócz nich z grupy B awans uzyskali też gracze Codewise Unicrons, którzy – pomimo porażki z Fokami – wygrali zarówno z The Legion (16:14) oraz PRIDE Talent Academy (16:10) i zajęli 2. miejsce w swojej grupie.

Awans Venatores, Izako Boars, SEAL Esports i Codewise Unicorns oznacza, że z turniejem Ecenter Copernicup pożegnały się już drużyny: PACT, GROM.Clan, PRIDE Talent Academy oraz The Legion. Do rozegrania zostały jeszcze wszystkie mecze w grupach C i D, w których wezmą udział:

  • Grupa C: Slavgent, Ecenter Team, Vex Esport EC i Tygrysy Sajsona,
  • Grupa D: Off-Mode, ALSEN Team, Kopunio, PRIDE Academy.

Mecze grupowe zostaną rozegrane dzisiaj. Po nich zobaczymy ćwierćfinały. Na niedzielę przewidziano półfinały oraz finał. Dla zwycięzców przewidziano 15 tys. zł oraz klawiatury HyperX Alloy Elite i słuchawki HyperX Cloud Alpha.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię