Strona głównaGryAktualnościeFootball PES 2020: Konami podpisuje umowę z Juventusem oraz Bayernem Monachium

eFootball PES 2020: Konami podpisuje umowę z Juventusem oraz Bayernem Monachium

Do tej pory to EA Sports oraz FIFA były tymi, które mogły się poszczycić licencjami na prawdziwe kluby i całą piłkarską otoczkę. Jednak Konami przestaje być w tyle, podpisując kolejne umowy do nadchodzącego eFootball PES 2020.

W nowej grze Japończyków, która zawsze była niezła pod względem symulacji, ale odstawała jeśli chodzi o prawdziwe zespoły, zobaczymy dwie bardzo ważne, europejskie drużyny – Juventus Turyn oraz Bayern Monachium. To oznacza, że w eFootball PES 2020 zobaczymy nie tylko prawdziwe nazwy, logotypy czy stroje, ale także wiernie odtworzonych zawodników oraz stadiony obu drużyn – Allianz Arena oraz Allianz Stadium. Co ciekawe, w przypadku Juventusu umowa obejmuje wyłączność, Elektronicy więc w tym roku będą musieli obejść się smakiem.

Zobacz: PES 2020 – pierwszy gameplay z nowej gry piłkarskiej

A skoro jesteśmy przy temacie wiernego odwzorowania zawodników w eFootball PES 2020 – Konami pokazało fanom jak będą się prezentować w grze. Wszystkie ważne elementy związane z oprawą graficzną gry powstają przy użyciu technologii skanowania 3D, do której dodano dynamiczne oświetlenie oraz cieniowanie. Efekty skanowania zawodników z Turynu oraz Monachium możecie zobaczyć poniżej:

Jak Wam się podobają?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię