Strona głównaGryEkipa odpowiedzialna za wątek Krwawego Barona w Wiedźminie 3 pracuje nad Dying...

Ekipa odpowiedzialna za wątek Krwawego Barona w Wiedźminie 3 pracuje nad Dying Light 2

Na konferencji Microsoftu, podczas tegorocznych targów E3, została zapowiedziana druga część Dying Light. Nad tytułem pracuje Chris Avellone, który pracował także nad Fallout 2 i Fallout: New Vegas. Ma on zadbać o położenie większego nacisku na narrację w Dying Light 2.

Avellone nie jest jedyną znaną postacią ze świata gamedevu zamieszaną w produkcję nowego tytułu Techlandu. W ekipie znaleźli również posadę deweloperzy odpowiedzialni za stworzenie wątku Krwawego Barona w Wiedźmin 3.

Komentarz Techland:

Dostaliśmy dodatkową pomoc w postaci zespołu pracującego nad Wiedźminem 3. Ekipa ta była odpowiedzialna za jedne z najlepszych zadań, w tym za postać Krwawego Barona. Wszyscy teraz pracują ciężko, aby stworzyć narrację w Dying Light 2.

Może i ekipa z Wiedźmina nie jest tak rozpoznawalna jak Avellone, ale nikt nie odmówi im talentu. Niema wątpliwości, że wątek Krwawego Barona był jedną z ciekawszych i pokręconych misji w Dzikim Gonie. Podobnie jak sama postać Filipa Stengera zdubbingowanego przez „Jędrulę” (Tomasz Dedek).

W chwili obecnej nie wiadomo zbyt wiele o Dying Light 2. Akcja gry ma być osadzona 15 lat po epidemii zombie. Zaprezentowany na E3 trailer zdradza, że tak jak w pierwszej części będzie parkour, zombie, i że lepiej nie wychodzić po zmroku. Avellone powiedział, że decyzje podejmowane przez graczy będą miały bardzo duży wpływ na świat gry.

[you tube=98oJYDRblLI]

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię