Strona głównaGryAktualnościElden Ring – gracz pokonał bossa korzystając z kontrolera fitness

Elden Ring – gracz pokonał bossa korzystając z kontrolera fitness

To w zasadzie była kwestia czasu, aż do sieci trafią materiały przedstawiające kolejnych graczy używających bardzo dziwnych kontrolerów do pokonywania bossów w Elden Ring. Pierwszy na liście jest kontroler fitness.

Gry From Software mają swoją wierną grupę fanów, którzy za nic mają sobie wysoki stopień trudności ich gier. Co więcej, często szukają dodatkowych utrudnień np. przez wykorzystanie nieprzeznaczonych do tego typu gier kontrolerów.

I tak SuperLouis64 opublikował na Twitterze film, w którym pokazuje jak pokonał jednego z bossów, konkretnie Bloodhound Knight Darriwil wykorzystując w tym celu Ring Fit Adventure do Nintendo Switch.

Według zapewnień, pokonanie bossa wymagało jednego podejścia. W kolejnym filmie gracz zaprezentował jak steruje się Elden Ring za pomocą kontrolera fitness. Poruszanie się w grze wymaga biegania w miejscu, z kolei atak wykonuje za pomocą trzymanego w rękach kółka – machając nim lub ściskając go. Z kolei leczenie wymaga kucnięcia i wciśnięcia przycisku uzdrawiania.

Zobacz: Elden Ring – twórca poczuł potrzebę przeproszenia każdego sfrustrowanego jego grami

Gra wymaga zatem o wiele więcej wysiłku. Co więcej, w pierwszej kolejności SuperLouis64 musiał odpowiednio zmodyfikować kontroler.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię