Strona głównaGryAktualnościElden Ring – gracze będą podróżować przez 6 różnorodnych obszarów

Elden Ring – gracze będą podróżować przez 6 różnorodnych obszarów

Hidetaka Miyazaki – reżyser Elden Ring poinformował, że otwarty świat gry będzie bardzo rozbudowany i różnorodny. Wspomniał o sześciu różnych od siebie obszarach na mapie.

Rozległa kraina, którą przyjdzie przemierzać graczom została stworzona przez R.R. Martina, który stworzył fundamenty uniwersum gry FromSoftware.

Świat gry będzie składał się z sześciu różnych obszarów, z czego każdy będzie domem dla jednego z półbogów. Gracz będzie miał pełną swobodę eksploracji krainy jednak w sposób naturalny będzie mógł rozpoznać jaką kolejność przewidują twórcy gry.

Jak wyjaśnił Miyazaki:

Chcieliśmy dać swobodę postępów i eksploracji w Lands Between, więc jest wiele różnych sposobów. Nie wszystkie miejsca będą dostępne od początku, ale jest wiele różnych podejść do każdego obszaru.

Każdy z obszarów dostanie swoje własne podziemia, te z kolei będą ze sobą łączyć wszystkie regiony świata, prawie jak tunel pod kanałem La Manche. W centrum znajdzie się coś co można nazwać stacją przesiadkową, jednak ta zostanie odblokowana dopiero w trakcie przygody. Do tego dojdzie eksploracja katakumb, zamków i fortec rozsianych po całej mapie.

Zobacz: Fani twierdzą, że Starfield ujawnił miejsce akcji The Elder Scrolls 6

Deweloper zapewnia również, że postać będzie mogła skakać, korzystać z szybkiej podróży oraz wzywać duchy pokonanych wrogów. do tego dojdzie ponad sto umiejętności specjalnych oraz magicznych.

Premiera Elden Ring zapowiedziana jest na 21 stycznia 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię