Strona głównaGryAktualnościElden Ring: zawartość edycji specjalnych w przedsprzedaży

Elden Ring: zawartość edycji specjalnych w przedsprzedaży

Pod koniec lutego w sklepach pojawi się nowa gra From Software, Elden Ring. Już teraz jednak, w przedsprzedaży, można zamawiać różne edycje gry.

Podczas The Game Awards fani mogli zobaczyć kolejne fragmenty nadchodzącego Elden Ring od From Software. Z nowych materiałów pojawił się między innymi długi fragment rozgrywki, prezentujący świat, jego mechaniki i postaci.

Zobacz: Elden Ring – zobacz nowy gorący zwiastun zaprezentowany podczas TGA

Sam preorder gry jest już możliwy od kilku miesięcy, ale właśnie pojawiło się kilka dodatkowych edycji dla kolekcjonerów. Biorąc pod uwagę jak oddani From Software są ich fani, zapewne wszystkie te edycje błyskawicznie się wyprzedadzą.

Elden Ring – zawartość edycji kolekcjonerskich

Edycja standardowa kosztuje 59,99 dolarów, ale nie zawiera żadnych “bonusów” poza samą grą, chyba, że zamówicie ją w sklepie Best Buy – wtedy za darmo otrzymacie steelbooka, wartego 10 dolarów. Collector’s Edition kosztuje 190 dolarów i oprócz gry zawiera figurkę postaci z gry, steelbooka, 40-stronicowego artbooka oraz cyfrowy soundtrack. Jest także dostępna wersja Premium Collector’s Edition – tutaj, poza wymienionymi wcześniej bonusami, znajdziecie replikę 1:1 hełmu.

Elden Ring

Gra zadebiutuje 25 lutego 2022 na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One oraz PC. Gra otrzyma darmowy update dla next-genów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię