Strona głównaGryAktualnościElectronic Arts testuje jawność paczek kart FUT

Electronic Arts testuje jawność paczek kart FUT

Walka wielu krajów ze zjawiskiem lootboxów trwa, nic dziwnego więc, że firmy takie jak Electronic Arts podejmują coraz bardziej radykalne (jak na siebie) działania by nie notować strat. Jednak rozwiązania z FIFY chyba niewielu się spodziewało.

Nie od dziś wiadomo, że FIFA Ultimate Team to jedno z najważniejszych źródeł pieniędzy dla EA Sports i całego Electronic Arts. Nie ma więc co liczyć, że firma zrezygnuje z tego trybu. Może jednak dość radykalnie odmienić jego charakterystykę, do czego chyba już się powoli przymierza.

fifa-21-ultimate-team EA Sports EAGate

EA Sports w ramach wydarzenia Festiwal FUTbolu wprowadziło możliwość zakupu paczek z całkowicie odkrytą zawartością. Paczki są dostępne zarówno za monety jak i FIFA Points, jednak najważniejszy jest fakt, że nie mają już losowego charakteru – jeszcze przed zakupem wiadomo jaki konkretnie zestaw kart znajduje się w środku. Dodatkowo, są to jedyne paczki dostępne w ramach wydarzenia. Pozostałe – te z ukrytymi kartami – powrócą gdy event się zakończy.

Zobacz: EAGate: pracownik EA oskarżony o sprzedaż rzadkich kart FUT

Wygląda to więc na test nowego sposobu sprzedaży kart. Teraz wszystko zależy od graczy – czy wyniki sprzedaży będą się “zgadzać”, czy nie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię