Strona głównaWiadomościElektryczne biurka dla graczy

Elektryczne biurka dla graczy

Elektryczne krzesła większości z nas nie kojarzą się, jako coś komfortowego. Zupełnie inaczej jest z elektrycznymi biurkami. Firma Platinet wypuściła na rynek serię biurek z elektryczną regulacją wysokości, które dadzą ulgę naszym plecom.

Źle dobrane biurko może być powodem frustracji, braku komfortu podczas grania, a w dłuższej perspektywie powodować problemy zdrowotne. Platinet wyszedł naprzeciw oczekiwaniom graczy i zaktualizował swoje portfolio o biurka z regulowaną elektrycznie wysokością blatu. Blat możemy ustawić na wysokości od 70 do 130 cm, co pozwala wygodnie się rozsiąść, a gdy to się znudzi to stać.

Za regulację wysokości blatu odpowiedzialny jest kontroler z wyświetlaczem LCD. Gracz może ustawiać zadaną wysokość ręcznie, a także zdefiniować trzy ustawienia w pamięci urządzenia.  Takie rozwiązanie może być idealne w przypadku, gdy z komputera korzysta kilku użytkowników. Dodatkowo kontroler wyposażony jest w funkcję przypominającą o konieczności zmiany pozycji. Do wyboru są trzy kolory stelaża: czarny, szary i biały, z możliwością zmiany rozstawu.

Biurka objęte są 24-miesieczną gwarancją na terenie kraju. Za przyjemność posiadania zestawu stelaż elektryczny + blat przyjdzie nam zapłacić blisko 2 tysiące złotych. Jednak zakupując sam stelaż zapłacimy 1400 złotych. W przypadku drugiej opcji można wykorzystać blat z obecnego biurka lub zakupić go samodzielnie.

Co sądzicie o takich bajerach? Chcielibyście mieć takie biurko? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię