Strona głównaWiadomościRozrywkaEmpik Premium dostępny za darmo przez 60 dni

Empik Premium dostępny za darmo przez 60 dni

Szybki i sprawny dostęp do całej masy rozrywki. 

Chociaż pierwszych kilka dni siedzenia w domu mogło dla wielu okazać się wyjątkowo przyjemne, teraz większość osób zaczyna zastanawiać się pewnie, na czym najlepiej spędzić resztę izolacji. Z pomocą przychodzi Empik.

Zobacz: Ruszyła wyprzedaż na GOG. Wiedźmińskie gadżety za darmo!

W oficjalnym komunikacie zostaliśmy dzisiaj poinformowani, że usługa Empik Premium będzie dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników przez następne 60 dni. Wystarczy udać się na tę stronę, wpisać swojego maila i postępować zgodnie z instrukcjami w przesłanej przez Empik wiadomości.

Czym jest Empik Premium? Jest to abonament Empiku, który wszystkim członkom gwarantuje dostęp do ekskluzywnych usług wewnątrz popularnej sieci sklepów. Możecie przebierać w ponad 11 tysiącach audiobooków i e-booków, słuchać podcastów za pomocą aplikacji Empik Go, a kiedy najdzie Was ochota na zakupy, wybór ułatwią darmowa dostawa oraz dodatkowe zniżki.

Co ciekawe, Empik planuje również kontynuować organizowane regularnie spotkania autorskie oraz warsztaty dla dzieci. Wszystko dostępne bez wychodzenia z domu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię