Strona głównaGryAktualnościEpic Games Store od dzisiaj oferuje dwie nowe darmowe gry.

Epic Games Store od dzisiaj oferuje dwie nowe darmowe gry.

W ofercie Epic Games Store pojawiły się dwie nowe darmowe gry, które możemy przypisać do naszego konta.

Platforma Epic Games Store nie przestaje pozytywnie zaskakiwać graczy, przez najbliższe kilka dni do swojej biblioteki gier możemy dodać, całkowicie za darmo dwie gry.

Elite Dungerous, czyli kosmiczny symulator w otwartym świecie, gdzie możemy wcielić się w pilota statku kosmicznego i eksplorować galaktykę, jak tylko nam się podoba. Tytuł jest olbrzymi i prawie każdy, znajdzie w nim zajęcie dla siebie. Ostatnio tytuł ten otrzymał bardzo duże rozszerzenie – Horizons, które dodaje, nowe pojazdy, planety, statki kosmiczne oraz nowe mechaniki wpływające na rozgrywkę.

The World Next Door, to z kolei tytuł o dużo mniejszej skali rozgrywki. To przygodowa gra akcji z elementami zagadek logicznych. Postacie obserwujemy w klasycznym rzucie izometrycznym. Tytuł ten ma szansę nas wciągnąć, jeśli lubimy tytuły o niekonwencjonalnej fabule i postaciach. Tytuł oryginalnie debiutował na konsoli Nintendo Switch.

Promocja w sklepie Epic kończy się 26 Listopada. Więc pozostało zaledwie sześć dni, na dodanie jednego, bądź obydwu tytułów do naszej biblioteki gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię