Strona głównaEsportEsportowcy pomagają Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Esportowcy pomagają Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Wczoraj odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednak przez kilka dni będą trwały jeszcze aukcje, na których można zdobyć wiele unikatowych przedmiotów. W pomoc zaangażowali się również esportowcy z Codwise Unicorns.

Organizacja Codwise Unicorns postanowiła przekazać na WOŚP wszystkie nagrody zdobyte na East Games United 2017. Tym samym na aukcje trafiły sprzęty o łącznej wartości ponad 8 tys. złotych. Są to:

  • 4 monitory LG 24GM79G,
  • 4 myszki SteelSeries Rival 310,
  • 4 klawiatury Lioncast LK300 RGB,
  • 4 zestawy słuchawkowe Lioncast LX50.

Dodatkowo organizacja zdecydowała się na przekazanie 4 koszulek drużynowych z podpisem Roberta Gryna, czyli założyciela Codwise Unicorns.

– Wierzymy w WOŚP z całego serca oraz szanujemy ciężką pracę włożoną w tegoroczny cel. Mamy nadzieję, że dzięki temu zostanie uratowane więcej żyć przyszłych młodych graczy i fanów esportu. Kto wie, może kiedyś z tych dzieci wyrosną legendy! – powiedział Alex 'vikeor’ Gryn, założyciel i szef Codewise Gaming.

Warto też wspomnieć, że na aukcjach można zdobyć unikatowe koszulki Virtus.pro, w których Polacy wystąpili na Majorze w Krakowie. Chodzi o biało-czerwone zestawy z ćwierćfinałowego pojedynku z North, które mieli na sobie Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski oraz Filip ‘Neo’ Kubski. Są to koszulki jedyne w swoim rodzaju, których nigdzie nie można kupić, na dodatek z autografami zawodników.

Źródło: inf. prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię