Strona głównaGryAktualnościEuro Truck Simulator 2 – w kolejnym DLC wybierzemy się do Grecji

Euro Truck Simulator 2 – w kolejnym DLC wybierzemy się do Grecji

SCS Software opublikowało zwiastun nadchodzącego dodatku do Euro Truck Simulator 2. Tym razem twórcy gry zabiorą nas na greckie drogi.

Dopiero co został wydany dodatek West Balkans do ETS2 a już twórcy gry zapowiedzieli kolejny. Ekipa czeskiego studia SCS Software przygotuje zlecenia w Grecji. Jak dowiadujemy się z opublikowanego komunikatu, oprócz przemierzania krętych dróg śródlądowych, gracze będą mieli okazje zwiedzić także malownicze greckie wysepki. DLC będzie zawierało 14 miast.

Dodatek wprowadzi także nowe gałęzie gospodarki jak hotele oraz farmy bawełny. Tym samym nie zabraknie różnorodnych zleceń. Jak czytamy w ogłoszeniu:

Jako kierowca ciężarówki, przygotuj się na urzekający urok Grecji, miejsca, które wykracza poza zwyczajność i obiecuje niezapomnianą podróż przez skąpane w słońcu wybrzeże i cuda kultury tego śródziemnomorskiego klejnotu. Przygotuj się na wiele nowych, ekscytujących rzeczy, które ten kraj ma w zanadrzu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł, przyrodę, punkty orientacyjne, sieć dróg, czy mnóstwo innych intrygujących treści

Niestety data premiery dodatku nie została ujawniona. Jednak wnioskując na podstawie cyklu wydawniczego poprzednich DLC nie powinniśmy raczej długo czekać, co więcej, jak podają twórcy proces ten ma zostać przyśpieszony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię